MartinAndersen.com

Martin Andersen (1)

Мартін Андерсен спеціалізується у питаннях, що стосуються боротьби зі стресом, старінням і інших жіночих і чоловічих проблем. Фінансовий керівник з великим досвідом. Притягальний і амбітний менеджер проектів. Особливо зацікавлений в клієнтах, що мають стрес, і тих, хто потребує екологічно чистої продукції. Сертифікована органіка— мережа і викладання по всьому світу. Працює спільно – з Мамою Екологічної краси Нарель Ченері (Narelle Cheneri).

Аналіз, фінансування, франчайзинг, злиття і придбання.Спеціалізується за процедурами шкірної терапії, вікової терапії та здоров’я. Мережа сертифікованої органічної продукції в усьому світі. Прийняв приблизно 25,000 клієнтів з 1989 року. Лектор по догляду за шкірою, логіці догляду за шкірою, масажу, придбання форми, IPL та екології.

Працював з більш ніж 30 різними косметичними лініями по догляду за шкірою: Estee Lauder, La Mer, loreal, Biotherm, Dermalogica, Dermajetics, Elizabeth Arden, Lancome, Shiseido, Yves Saint Laurent, NouriFusion, Avon, Murad, Vichy, Jurlique, Origins, Dr-Hauschka, welada, Medex, PURELL, Herbalife, Mary Kay, Nu Skin, Oriflame, organic, Certified Organic, Miessence.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *