Органічна кава VS Звичайної кави

CoffeeVS

Я дуже полюбляю каву, але і як все інше, перевагу віддаю органічній каві яку дістаю в іншій країні. Нажаль, в Україні досі не можливо знайти місце де роблять виключно органічні кавові напої, але будемо сподіватися на краще シ

Сьогодні я вирішила з’ясувати, наскільки великою є різниця смаку між звичайною та органічною кавою.

SAM_4930

 На вулиці я підійшла до дівчини, яка кожного ранку пригощає перехожих кавовими напоями і попросила її зробити два еспрессо, один з її звичайної кави, інша буде моя кава – сертифікована органічна. Вона погодилася і в свою чергу поцікавилася що таке органічна кава. Тепер ще одна людина знає що таке органічні продукти і наскільки важливі вони для нас з Вами.

Дегустація (ні сахар, ні вершки)

Перше на що я звернула увагу, що порція органічної кави значно перевищувала звичайну каву.

Спочатку дивимося на колір кави.

Звичайна кава була дуже темною, карамельного кольору з густою пінкою.

Органічна кава була темною а пінка надавала красивий колір, було схоже на те що в еспрессо додали вершки.

SAM_4931

Як і вино, спочатку потрібно відчути аромат цих напоїв.

Звичайна кава була з різким, бадьорим ароматом.

Органічна кава мала м’який та тонкий аромат.

Смак

Звичайна кава мала насичений, гіркий, кислий та терпкий смак, здалося враження що ці кавові зерна були дуже пережарені. На язиці ще довго грала терпкість звичайної кави.

Органічна кава на смак суттєво відрізнялася. Присмак м’який та приємний, гірчинка є але не дуже виразна, я відчула два аромати, аромат квітів та меду. Післясмак відчувався не так довго як після звичайної кави.

 

Висновок роблю такий що звичайна кава багато не грала нотами різних ароматів тому що ці кавові зерна змішені з абсолютно різними сортами і ця кава вирощена звичайним способом, коли моя органічна кава вирощується і вбирає в себе аромати лише цієї країни та цього регіону де вирощується, тобто має особливий смак (можна порівняти з вирощуванням винограду або оливок). Хоч я і не кавовий експерт але безсумнівно, органічною кавою я була задоволена найбільше та й насолоджувалася довше.

Люблю знати що саме я п’ю!

У чому ще різниця між оранічною та звичайною кавою читайте тут.

SAM_4928

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *