Життєдайне виробництво у господарстві «Костів»

У наш час найважливішим  є безпека і якість  продукції,  без хімічних і синтетичних та інших  не природних речовин. На протязі всього процесу вирощування – починаючи із вибору посівних площ і аж до відвантаження  продукції обов’язковим є  дотримання правил життєдайного виробництва.

Що ж таке життєдайне виробництво?  ЖИТТЄДАЙНИЙ  – потрібний, необхідний для життя, що дає життя.

Kostiv1

У господарстві «Костів» з великою увагою  ставляться навіть до маленьких дрібниць.  Посівний матеріал не піддається хімічним обробкам і дезінфекції. Боротьба із шкідниками  проводиться виключно природними методами, бур’яни знищуються механічно або в ручну. Великі зусилля забезпечують високу якість і безпеку  продукції.

Продукти отримані із  господарства «Костів», яке працює відповідно із вимогами життєдайного виробництва, гарантовано не містять хімічних речовин і мають високу харчову цінність (більше вітамінів, мікро- та макроелементів, природних антиоксидантів), а також багаті на природні смакові та запахові речовини.

Kostiv-4

Фермер Роман Костів поки єдиний в області хто вирощує органічні буряки, моркву, картоплю та багато інших культур. Щоб робити це за вимогами ЄС, сам створив спеціальний трактор для картоплі.

sertuficat sertufikat

«Добрива ми не застосовуємо,замість цього – сівозміна. Механізмів багато виробили своїх, бо у Радянському союзі того не було, а з закордону того не привезли», – каже засновник фермерського господарства, Роман Костів.

 

Життєдайну продукцію можна придбати у  господарстві “Костів”, що знаходиться за адресою:

с. Поляни, Золочівський р-н., Львівська обл., Україна, 80752

www.organic.co.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *