Open Air Organic Fair представляет Галекс- Агро & Органик Милк

Приватне підприємство «ГАЛЕКС-АГРО» засновано в 2008 році.

Генеральний директор та засновник – Ющенко Олександр Миколайович.

Основним напрямком підприємства є виробництво органічної сертифікованої продукції рослинництва та тваринництва, розвиток органічного ринку в Україні.

Спеціалізація рослинництва: зернові та зернобобові культури.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Основні вирощувані культури: пшениця, полба (спельта), жито, ячмінь, овес, пелюшка, боби, вика, гречка, просо, соя, кукурудза.

На сьогоднішній день господарство вирощує  продукцію  на площі

5 480 га — сертифіковані як органічне землеробство.

 

Спеціалізація тваринництва: розведення ВРХ м’ясо-молочної Симентальської породи.

Вся продукція ПП «ГАЛЕКС-АГРО» сертифікована Інститутом екологічного маркетингу (ІМО), Швейцарія, схвалена як Органічна та відповідає вимогам стандарту Біо Свісс. Діяльність підприємства знаходиться під контролем «ОРГАНІК СТАНДАРТ» та сертифікована згідно вимог викладених у Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та № 889/2008.

В жовтні 2013 року ПП «ГАЛЕКС-АГРО» отримало сертифікат, виданий українським органом сертифікації — ТОВ «ОРГАНІК СТАНДАРТ» на виробництво органічної  продукції тваринництва:

—          дійні корови,

—          бики,

—          телиці на розведення,

—          телята на відгодівлі,

—          молоко сире.

slide-image-3

 

Історія підприємства:

  • 2008 – 2009 роки – освоєння блугуючих земель 2000 га.

Сертифікація як органічні перехідного періоду.

Придбання техніки, створення технічної та господарської бази підприємства.

Липень 2008 року — проведено перший в Україні семінар  «Всеукраїнський День органічного поля» в рамках швейцарсько-українського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні», в якому приймали участь 9 європейських країн.

  • 2010 – 2011 роки – розширення земельних площ до 5 480 га.

Сертифікація продукції Інститутом  екологічного маркетингу ІМО, Швейцарія.

Підприємство стає одним з перших виробників органічної продукції в Україні, що сертифіковані за європейськими стандартами.

В 2011 році підприємство виходить на європейський ринок (Швейцарія, Німеччина, Голландія, Італія) з продажу органічного зерна власного виробництва: пшениця, ячмінь, жито, просо, гречка. Загальний об’єм продажу становить 3 000 тон.

slide-image-5

 

В 2010 році в селі Гульськ Новоград-Волинського району створено інноваційний молочно-товарний комплекс європейського зразку потужністю 500 голів ВРХ з метою розвитку органічного тваринництва та відтворення на Поліссі м’ясо-молочної Симентальської породи.

В серпні 2010 року завезені перші нетелі з Європи в кількості 99 голів.

Середній надій на корову становить 22 літри на добу, 6 710 літрів за 305 днів лактації.

  • В 2012 році розпочато будівництво та реконструкцію молочно-товарної ферми на 850 голів ВРХ в селі Городище Новоград-Волинського району, де на сьогодні  завезено 359 голів племінних нетелів симентальської породи.

 

З 2012 року ПП «ГАЛЕКС-АГРО» співпрацює з компанією «Бюро Вин» та постачає органічну м’ясну сировину власного виробництва в мережу супермаркетів «Good Wine».

Наприкінці 2013 року почали постачання органічної м’ясної сировини в мережу гіпермаркетів компанії «Фоззі-Фуд».

В 2013 році успішно розпочато будівництво комплексного заводу по переробці екологічно чистого молока власного виробництва ТОВ «ОРГАНІК МІЛК», потужністю – 30 тон на добу.

 

ПП «ГАЛЕКС-АГРО» входить до швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні, 2012-2016 р.р.».

Метою проекту є сприяння розвитку органічного сектору в Україні та інтеграції українських малих та середніх підприємств в міжнародну торгівлю сертифікованою органічною продукцією.

Діяльність проекту спрямована на розширення посівних площ під органічними орними культурами та здійснення заходів з покращення якості та збільшення об’ємів торгівлі молочною продукцією в Україні.

Проект впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

25

ТОВ «Органік Мілк» входить до складу вертикально інтегрованої компанії, що складається з чотирьох компліментарних

підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництвай тваринництва. Органічні параметри всіх ланок продуктово- виробничого ланцюга компанії підтверджено сертифікатами європейського та вітчизняного зразка. Діяльність ТОВ «Органік Мілк» сертифіковано та знаходиться під контролем української сертифікаційної компанії «ОРГАНІК СТАНДАРТ» згідно вимог, викладених у Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та № 889/2008.

Внутрішній контроль якості та безпеки молочної продукції реалізується власною лабораторією ТОВ «Органік Мілк», акредитованою для здійснення моніторингу дотримання параметрів органічності всіх складових технологічного процесу від фізико-хімічних та мікробіологічних аналізів вхідної сировини, контролю стерильності обладнання, температурних режимів виробництва окремих видів продукції до оцінки якості готової продукції. Компанія має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів’я м’ясо-молочного стада до переробки молочної сировини та виробництва кінцевого продукту споживання. Сучасний фермерський комплекс європейського зразка та новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників найвищої якості продукції.

Нині компанія “Органік Мілк” пропонує на ринку лінійку сучасних органічних молочних продуктів. Основні товарні позиції, що наразі реалізуються під ТМ “Органік Мілк”:

молоко м’якої пастеризації 2,5%, 3,5%;

кефір термостатний та резервуварний 2,5 %, 1%;

сметана термостатна та резервуарна 15%, 20%;

ряженка термостатна та резервуарна 4%;

м’які сири – творог 9%, 0,2%, бринза 45%;

масло вершкове 72,6%.

DSC02194

Продукція є унікальною для вітчизняного ринку за сукупністю таких характеристик, як користь, безпека споживання, смакові якості та кулінарні можливості.

Місія компанії полягає у сприянні підвищенню якості життя споживачів за рахунок виробництва здорової та безпечної органічної молочної продукції. На даному етапі розвитку компанія займає авангардні позиції у формуванні та розвитку цивілізованого ринку органічної продукції, популяризації культури споживання органічної молочної продукції.

У перспективі компанія своєю місією вбачає формування екологічно дружнього життєвого простору для нинішніх і майбутніх поколінь.

 

Філософія компанії

Шанобливе ставлення до споживачів, формування нових цінностей і сприяння розвитку суспільства. Девіз компанії —

«Відповідальність за майбутнє» — виражає сутність нашої корпоративної філософії. Соціальна відповідальність бізнесу

спрямована на збереження і примноження здоров’я нації, сприятливого навколишнього середовища та раціональне

використання природних ресурсів у регіонах діяльності компанії, забезпечення безпеки роботи персоналу в екологічно дружніх умовах.

Ціннісна основа розвитку персоналу компанії як основних носіїв її філософії позначена в чотирьох категоріях, а саме: безпека, сумлінність , результативність та лідерство.

 

Історія підприємства

В 2013 році успішно розпочато будівництво комплексного заводу з переробки екологічно чистого молока власного виробництва, потужністю 30 тон на добу. Компанія є «піонером» вітчизняного ринку органічної молочної продукції, що здійснює свою діяльність в рамках продуктового ланцюжка від виробництва сировини до просування на ринку продукції глибокої переробки. Як вітчизняне підприємство, що ввібрало європейський досвід, екоощадливу культуру виробництва

й новітні технології, ми привносимо в продукт додаткові якості, ключовими з яких вбачаються безпека і користь, eco-friendly естетика, традиції поколінь у сфері агровиробництва (древлянські технології землеробства).

Galeks-AgroСертифікат сертифікатOrganic Milk Certificate ORGANIC MILK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *