Органіка Україна підтримує Органічний Тиждень в Україні 2013

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже кілька років. І от 05-12 вересня 2013 р., вперше як в Центральній та Східній Європі, так і в Україні, за ініціативи Федерації органічного руху України, проходитиме Всеукраїнська акція «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ».

Органічний Тиждень в Україні — найбільше свято тих, хто вже живе, чи, принаймні, прагне жити у стилі органік. Це – тижневе свято органічних продуктів не лише тих, хто тісно задіяний в органічному агровиробництві, в переробці органічних продуктів, їх розповсюдженні, але, звісно, і у споживанні. Протягом тижня сотні окремих великих і малих подій продемонструють переваги органічного сільського господарства та його позитивний вплив на навколишнє середовище. Органік надає право вибору, здорову альтернативу буття.

У нас вже є доволі багато приводів для органічного святкування в Україні:

Органік – постійно зростаючий сектор економіки. Органічне агровиробництво є унікальним прикладомуспіху для всього сільського господарства України з хоч і відносно невеликою, але постійно зростаючоюкількістю нових як дрібних фермерів, так і великих господарств. Хоч ціни на органік ще залишаються не завжди низькими, однак пропозиція сертифікованих органічних продуктів щороку зростає. Слідом за експортними ринками Євросоюзу все стрімкіше розвивається внутрішній ринок споживання у нашій державі. Органічне виробництво — прозоре джерело походження харчів. Органічні продукти є найбільш регульованими у світі і вітчизняні виробники, дотримуючись стандартів ЄС, пропонують здорове джерело їжі, що не лише добра для нашого здоров’я, але і корисна для здоров’я навколишнього середовища.

Органічні фермери працюють у гармонії з природою, а не проти неї, щоб виробляти здорові продукти харчування, не погіршуючи якість ґрунту, забезпечуючи майбутні покоління доступом до збережених безпечних багатих сільськогосподарські угідь, які існують в Україні.

Протягом цього періоду проводитиметься, зокрема:

П’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів;

Міжнародна спеціалізована експозиція «ORGANIC SPACE — 2013», що проходитиме в рамках виставок «INPRODMASH & UPAKOVKA’2013»;

Міжнародний симпозіум «Органічні продукти: обличчям до споживача».

Планується проведення у засобах масової інформації активної інформаційної та просвітницької кампанії щодо питань сертифікованого органічного виробництва, переваг органічних продуктів, їх маркування, інформування щодо подій, які відбуватимуться під час Органічного Тижня.

Учасниками Органічного Тижня в Україні стануть провідні виробники сертифікованої продукції, переробники, заклади торгівлі, де представлені органічні продукти, ресторани та кафе, освітні установи, всі, хто прагне розвивати органічний сектор в Україні, хто дбає про екологію нашої землі, хто вірить в те, що ми достойні споживати безпечні продукти.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в Органічному Тижні, заплануйте свій графік на вересень, враховуючи органічні події тижня, зазначені у відповідному розділі сайту www.organicweek.in.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *