~ ВЕСНА “GREEN CLEAN” ~ П’ЯТЬ РАД ДЛЯ детоксифікації ВАШОГО ДОМУ

Коли ми думаємо про наш будинок, ми хочемо думати про безпечний притулок, місці, де можна освіжитися і оновитися. Але без відома багатьох з нас наші будинки можуть бути одним з найбільш отруйних місць навколо. Домашні засоби для чищення, освіжувачі повітря та пральні порошки – це лише деякі з предметів, які більшість споживачів використовують, не розуміючи, який вплив вони можуть надати на наш організм і планету.
Детоксикація вашого будинку може стати чудовою можливістю для повного очищення, залишаючи ваш будинок не тільки вільним від токсинів, але і чистішим і відчуваючи себе краще. Існують сотні речей, які ви можете зробити, щоб зменшити вплив хімічних речовин у вашому будинку, але для цілей цієї статті ми зробимо це простіше і дамо вам 5 кращих порад, які мають найбільший вплив.
Основними сферами вашого детоксикації в «домашньому господарстві» є прибирання кухонної коморі, ванної кімнати та пральні. Ось кілька простих зелених рішень, які ви можете реалізувати будинку – найпростіші перші кроки до більш стійкого способу життя.
1. Поверхневі аерозолі / чистячі засоби
Один з найгірших порушників, універсальні аерозолі для поверхонь, містять список хімічних речовин, які можуть діяти вічно. Найгірше те, що після їх розпилення частки не зупиняються там. В повітрі, в легких, на шкірі … ти зрозумів!
Наша порада: зробіть свою власну чудову і прекрасну пахне альтернативу. В аерозольному балончику змішайте 50/50 оцет / водний розчин з декількома краплями ефірного масла для приємного запаху. Додайте 1 чайну ложку натурального рідкого мила або рідини для миття посуду.
2. Пластмаса.
Деякі пластикові контейнери і пакети (навіть радісна упаковка і пластикові пляшки!) Можуть вимивати хімічна речовина, зване бісфенол-А (BPA), яке, як відомо, впливає на наші гормони. Тому уникайте пластиків, помічених 7, які можуть містити BPA, і ніколи не кладіть BPA-містять пластмаси в мікрохвильову або посудомийну машину; BPA більш схильні до вилуговування при нагріванні.
Наша порада: по можливості використовуйте скляний або картонну упаковку (підкладка консервних банок може також містити BPA). Це особливо важливо, коли мова йде про кислому і жирної їжі, яка може дозволити більшій кількості BPA вимиватися. Хороша новина: BPA швидко виводиться з організму, тому для зменшення впливу не потрібно багато часу.
3. Тканина лляна та одяг
всюди. Ми носимо це, ми спимо в цьому, ми сидимо на цьому, ми їмо на цьому. Це одна з тих неминучих речей, але синтетичні волокна завантажені хімічними речовинами, які просто не годяться для нас. Більшість синтетичних тканин, від рушників до сорочок і постільної білизни, обробляються хімічними речовинами під час і після обробки. Ці хімічні речовини не тільки потрапляють в навколишнє середовище, впливаючи на грунтові води, дику природу, повітря і грунт, а й можуть поглинатися або вдихати безпосередньо нами! Хоча не синтетичні вироби можуть бути дорогими, ми рекомендуємо купити кілька ключових предметів, щоб зменшити загальний вплив таких речовин, як тефлон, антипірени і водовідштовхувальні засоби.
Наша порада: виплесніть і купите один комплект бамбукового постільної білизни, 2 сорочки і 2 пари нижньої білизни. Це також більш стійко, ніж бавовна. Подумайте про це: ми проводимо 8 годин на день, загорнуті в ці простирадла, а потім одягаємо одяг – це дуже допоможе!
4. Засоби по догляду за тілом
Краще за все шукати органічні інгредієнти, сертифіковані як натуральні продукти, тільки з натуральних продуктів, мінімального обробітку. Наша шкіра – це наш найбільший орган, тому обережність з тим, що ми надягаємо, може бути відмінним початком.
Наша порада: прочитайте маркування на продуктах, які ви купуєте, і якщо вони здаються трохи дивними, вони, ймовірно, так і є! Або просто виберіть сертифікований органічний догляд за шкірою (наприклад, Miessence) для повсякденних продуктів, яким ви можете довіряти.
5. Продукти харчування
Як і більшість товарів для будинку, які ви знайдете в супермаркеті, більшість продуктів харчування можуть містити небезпечні хімічні речовини. Пестициди, добрива, добавки і гормони потрапляють в наш організм через продукти, які ми їмо! Деякі з побічних ефектів від прийому цих сполук можуть бути головні болі, кропив’янка, проблеми з пазухами, болі в животі і алергії. Хоча 100% натуральні продукти можуть бути дорогими, варто звернути увагу на кілька ключових інгредієнтів:
Штучні фарби, які використовуються для додавання або відновлення кольору продуктів.
Консерванти, які допомагають захистити харчові продукти від мікроорганізмів.
Антиоксиданти, які уповільнюють або запобігають окисне погіршення продуктів харчування, наприклад, згірклості жирів і масел.
Штучні підсолоджувачі, які надають солодкий смак з меншою кількістю кілоджоулів / калорій, ніж цукор, але