Про Miessence

Насолоджуйся справжнім, сертифікованим органічним — Miessence 

Miessence™ (вимовляється Май-Ессенс, моя сутність)

Miessence™ використовує тільки 100% натуральні та сертифіковані органічні інгредієнти.

Miessence™ абсолютно найчистіший продукт, який підтримує і сприяє сяйву шкіри, здоров’ю Вашого тіла, надає блиск волоссю!

Miessence™ виробництва Австралія.

Miessence™ тільки для професіоналів і їх ексклюзивних клієнтів в Україні.

Miessence™   лікує шкіру найпотужнішим ANTI-AGING антиоксидантом від природи!

Miessence™  абсолютно новий рівень для омолодження шкіри і підтримки її в тонізуючому стані, якого Ви не досягнете, використовуючи AHA кислоти, віт. «A», віт. «C» або будь-який інший космецевтичний препарат!

Miessence™  це унікальна по ефективності продукція, Ви зможете побачити, відчути і випробувати це вже після першої процедури!

Miessence™  дозволить Вам бути в гармонії з собою і навколишнім середовищем, розкриваючи і підкреслюючи Вашу природну красу і роблячи Вашу шкіру сяючою!

• Повного набору продукції вистачає мінімум на 200 процедур

• Наші офіційні роздрібні ціни на 50% менше, ніж інші бренди органічної косметики

• Ви будете одним з перших і не багатьох, хто буде мати можливість працювати з першою професійною лінією істинно сертифікованої органічної продукції, яка сертифікована по міжнародним харчовим стандартам.

Наші сертифікати

 ________________________________________________________________________

1130219101-SkinEssBalancing 11303

✓ 100% корисних інгредієнтів в кожному продукті, непорожніх наповнювачів

✓ 100% холодного пресування для забезпечення якості активних інгредієнтів

✓ 100% органічні рослинні масла, екстракти трав, горіхів, вітаміни, мінерали та ефірні олії

✓  У тому числі вітаміни А, В, С, D, E, F плюс 11 мінералів

✓ ACO, IFOAM, BFA, USDA органічні сертифікати

✗ не містить синтетичних пестицидів і гербіцидів

✗ не містить генетично модифікованих організмів

✗ не містить нафтових парафінів і наповнювачів

✗ не містить штучних хімічних речовин, барвників, ароматизаторів

✗ не містить парабенів, штучних консервантів

_______________________________________________________________________________

Продукти Miessence
Miessence має широку лінію сертифікованих органічних продуктів для будинку, здоров’я і тіла. Ці продукти включають в себе:
 Суперхарчування Nutrition з антиоксидантними, лужними і пробіотичними добавками
 Догляд за шкірою обличчя для всіх типів шкіри, у тому числі спеціальне лікування і сироватки
 Догляд за тілом, включаючи зволожувачі, дезодоранти і догляд за порожниною рота
 Догляд за волоссям, шампуні, кондиціонери, лікування волосся і укладання волосся
 Косметика для різних комбінацій
 Догляд за будинком у тому числі рідина для миття посуду та чистячі засоби

_________________________________________________________________________

31502

ТОВ Україна Органіка дистриб’ютор сертифікованої органічної продукції Miessence™ виробництва компанії «OneGroup» (Австралія) на території України.

Україна Органіка пропонує вам не тільки м’який, чистий колір обличчя, діючи в інтересах і на користь Землі: вибір зеленої марки, як Miessence™ означає, що ви виконуєте свій обов’язок з охорони навколишнього середовища.

Miessence™ допомагає зробити світ зеленішим шляхом використання сертифікованих органічних продуктів і процесів, перевагами яких є: незалежна третя сторона, яка гарантує якість і чистоту інгредієнтів; безпечні, чисті та ефективні рослинні екстракти з високою життєздатністю; стабільне сільське господарство, яке з повагою підтримує і живить енергетику та екологію нашої планети, а також запобігає руйнуванню навколишнього середовища і захищає людей від отруйних хімічних речовин, що використовуються в традиційному сільському господарстві.

Miessence™ співпрацює з постачальниками, які віддані справі збереження навколишнього середовища та етичної справедливої ​​торгівлі. Всі продукти Miessence™ виготовляються вручну, на Австралійському заводі-виробнику, і не тестуються на тваринах.

_________________________________________________________________________

Чим харчується ваша шкіра?

Медики довели, організм людини вбирає більшу частину продуктів, що наносяться на шкіру. Наша шкіра є найбільшим органом людського тіла.

Ті, хто піклується про своє здоров’я, вже включили в свій раціон сертифіковані органічні продукти харчування. Чому б не вибрати краще по догляду за шкірою?

Дозвольте представити вам сертифіковану органічну продукцію Miessence™, яка виробляє широкий асортимент засобів для догляду за шкірою обличчя, волоссям, тілом, порожниною рота а також продукти харчування та декоративну косметику яка має сертифікати натуральності та відповідності стандартам харчових продуктів. Енергія органічних компонентів, що використовуються Miessence™, посилена життєвою силою чистих (вирощених без пестицидів) органічних фруктів, горіхів, насіння, трав і екстрактів квітів які володіють потужною дією . Відомо, що органічно вирощена продукція містить більшу кількість вітамінів, поживних речовин і антиоксидантів, що мають протиракову дію, порівняно з рослинами, вирощеними звичайним способом. Продукція Miessence™ не містить синтетичних і напівнатуральних консервантів. Завдяки унікальному поєднанню натуральних витяжок з фруктів і трав, терміни зберігання продукції Miessence™ перевищують міжнародні вимоги . Перевірка і підтвердженя збереження продукції забезпечена натуральним шляхом!

_________________________________________________________________________

Ambrosia

Навіщо користуватися сертифікованою органічною продукцією MIESSENCE™?

  • Доросла людина, в середньому, використовує дев’ять парфумерних та косметичних продуктів щодня і піддається впливу 126 хімічних речовин.
  •  Безпека 89% з 10 500 компонентів, що використовуються при виробництві парфумерії та косметики, не перевіряється.
  • Протягом останніх 30 років використання тільки 9 з 10 500 компонентів, які застосовуються при виробництві парфумерії та косметики, було заборонено або обмежено.
  • Третина всієї парфумерної та косметичної продукції містить як мінімум одне, а то і більше речовин, класифікованих як речовини, які можливо мають канцерогенну дію по відношенню до людини.
  • Хочете отримати додатковий дохід? Натисніть тут для отримання додаткової інформації.

Ми рекомендуємо!

Для визначення якості Вашої продукції, використовуйте найбільший у світі незалежний міжнародний сайт CosmeticsDatabase, де проведені дослідження більш ніж 64000 косметичних продуктів особистої гігієни!

MiessenceLogo-Horizontal

10003

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *