Цікаві статті

Джеймс Медісон одного разу сказав:

«Знання завжди буде керувати невіглаством, і люди, що керують собою, повинні озброїтися владою, яку дає їм знання».

Наступні освітні статті містять глибокі знання, як тримати себе в руках, і що ще більш важливо, як жити в позитивному ключі.

 «Мовчазна весна»

«Стурбована безрозсудним використанням синтетичних хімічних пестицидів, після Другої Світової війни, Рейчел Карсон довелося зосередити свою увагу на тому, щоб попередити громадськість про довгострокові наслідки зловживання пестицидами.»

«Атоми в сільському господарстві»

«Сучасні звичайні методи ведення сільського господарства дозволяють застосування синтетичних хімічних речовин і добрив, відомих як пестициди, які розпорошуються або вводяться в землю. Пестициди є небезпечними для здоров’я людини і навколишнього середовища, а також підривають місцеву та глобальну продовольчу безпеку, створюючи загрозу біорізноманіття сільського господарства».

«Медичні дослідження показали – хім. речовина можуть привести вас до ожиріння»

Що ж є причиною ожиріння? Чому попередні розрахунки показують, що жінки набирають у середньому 450 гр. ваги і чоловіки 225 гр. щороку, незважаючи на різноманітність дієт, якими вони себе обтяжують? Може бути дійсно, хімічні речовини, які входять до продуктів нашого харчування, засоби по догляду за шкірою, а також миючі засоби приводять нас до ожиріння».

«Положення про використання токсинів в косметиці»

«За винятком колірних добавок і декількох заборонених інгредієнтів, виробник косметики, по суті, можуть використовувати, під свою відповідальність, будь-яку сировину як косметичний інгредієнта без згоди ринку продуктів».

«Стань детективом інгредієнтів»

«Чи замислювалися ви коли-небудь, що фактично означає напис«натуральний», яку ви читаєте на пляшці «натурального»або «органічного»шампуню або засобу по догляду за шкірою купленого вами? Або ж ви просто довіряєте написаним словами «натуральний» і/або «органічний», і сподіваєтеся, що це має бути добре і безпечно для вас?»

«У Світ Гряде Органіка»

«При збереженні нинішніх темпів зростання, цілком можливо, що сільське господарство в світі буде докорінно органічним до 2020 року. Для того щоб зрозуміти, яким чином це можливо, слід спочатку зрозуміти два відмінних явища нашого суспільства: мода і тенденції».

 «Дивлячись на гарантійний логотип»

«Світ налаштований на продовольчу та сільськогосподарську революцію, наслідуючи приклад Австралійського сектора органічних продуктів харчування та сільського господарства. Ми переходимо від індустрії управління хворобами і реактивними захворюваннями до індустрії управління профілактикою та галуззю охорони здоров’я». «Органічна косметика і природна краса »

У міру збільшення кількості людей , які схвильовані проблемою зростання токсинів в навколишньому середовищі , все більше і більше компаній по догляду за шкірою масово переходять на виробництво «натуральної»і «органічної» косметики, а також засобів по догляду за собою і за тілом.

  «Оживіть Ваше здоров’я»

«Смерть починається в товстій кишці» – заявив в 1908 році лауреат Нобелівської премії Ілля Мечников. «Сьогодні блискучі вчені-медики по всьому світу переорієнтовані на важливості пробіотиків у раціоні харчування, поступово перебудовуючи шлях медичної науки в бік здоров’я».

«Мами, уникнете рак молочної залози у ваших дочок»

«Ми живемо в світі хімікатів. Вони скрізь і в усьому, вони прийшли, щоб залишитися. Скільки їх? Передбачається, що після Другої Світової війни більше ніж 80 000 синтетичних хімічних речовин, вторглися в наш світ. Близько 40 млн. тонн хімікатів виробляються в усьому світі».

«Очищувальне-профілактичне обслуговування»

«Брак знань про те, як ваше тіло функціонує і ігнорування його потреб – є основними факторами, що сприяють погіршенню вашого здоров’я. Ви більше не можете дозволити собі ігнорувати важливі обов’язки по турботі про ваш самий цінний актив, власне здоров’я»

Читати більше

Якщо хочете дізнатися більше 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *