Що саме означає коли продукт сертифікований ‘Australian Certified Organic’?

ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_1 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_2 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_3 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_4

Натисніть тут, щоб подивитись сертифікат

Австралійська організація сертифікації органічної продукції

EU_Organic_Logo_Colour_rgb  

Що саме означає коли продукт сертифікований “Australian Certified Organic”?

ACO відповідає стандарту EU Organic Standard (Європейський Органічний Стандарт)

ACO відповідає Австралійському сертифіковані органічні Стандарту (ACOS 2010) що означає що продукт по догляду містить мін. 95 % органічних інгредієнтів виключаючи воду і сіль , до 5% натуральні інгредієнти. Вироблено з сертифікованими органічними інгредієнтами ” Made with Certified organic “: містить  від 70 % – 95 % сертифікованих органічних інгредієнтів (крім солі і води) із залишком неорганічних джерел (які недоступні в органічній формі). Австралійський Органічний Стандарт є єдиним у світі національним стандартом який конкретно охоплює органічну косметику. ACO також є офіційним сертификатором для американського департаменту сільського господарства і багато наших продуктів відповідають стандартам USDA.

Споживачі повинні бути дуже уважні при виборі органічних косметичних продуктів такими як «Сертифікована органіка» “Certified organic”, заяви на ці продукти може варіюватися. Наприклад, деякі приватні європейські стандарти дозволяють стверджувати що продукт є “Сертифікований органічний” навіть тоді , коли продукт може містити лише 10 % органічних інгредієнтів, а деякі хімічні речовини не повинні перебувати під ACOS 2010, наприклад потенційних канцерогенів. На жаль, немає ніякого регулювання в Австралії і в усьому світі, щоб зупинити такі продукти, що надходять до Австралії, отже, споживачі можуть зустріти ” Сертифіковані органічні ” продукти по догляду за шкірою , які не відповідають високому рівню органічних критерій сертифікації австралійської сертифікованої продукції.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *