5 Переваг вибору Сертифікованої органічної продукції

1. Користь для грунту

Органічна система землеробства заснована на сучасному науковому розумінні екологічних проблем і питань грунтознавства, з урахуванням традиційних принципів сівозміни, що забезпечує збереження родючості грунту, контроль над поширенням бур’янів і шкідників.

2. Користь для навколишнього середовища

Завдання використання органічних систем – скорочення використання невідновлюваних ресурсів. Виробництво органічної продукції сприяє збереженню екологічної рівноваги, її пріоритетом є захист навколишнього середовища і дикої природи.

3. Користь для людини

Результати численних досліджень показали, що інгредієнти, отримані органічним шляхом, містять більше вітамінів, поживних речовин і антиоксидантів, що володіють протираковими властивостями, ніж їх аналоги, отримані звичайним шляхом.

4. Відсутність синтезованих хімічних речовин

У органічних системах не застосовуються штучні хімічні речовини, пестициди і добрива.

5. Без ГМО

Сертифіковані органічні продукти не містять ГМО, які заборонені стандартами органічних харчових продуктів та органічного землеробства.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МОЖНА ОТРИМАТИ ІЗ МАРКУВАННЯ КОСМЕТИЧНОГО ЗАСОБУ?

Чи доводилося вам купувати косметику, продавець якої запевняв вас в її натуральності, а прийшовши додому і читаючи маркування, ламати голову над значенням цих довгих незрозумілих термінів? Яке значення мають терміни «натуральний» і «органічний» у маркуванні косметичних засобів? Ніде терміни «натуральний» і «органічний» не використовуються більш довільно, ніж в косметичній промисловості. Ми сподіваємося внести ясність, і показати основні відмінності продукції Мiessence® від інших торгових марок.

Визначення поняття «натуральний», що використовується ONE Group:

«Інгредієнт, існуючий в природі або утворений природним шляхом; не штучного походження».

Комерційне визначення поняття «натуральний»:

«Будь-який інгредієнт,«отриманий з» натуральної сировини.

Визначення поняття «органічний», що використовується ONE Group:

«Сировина, яка вирощується, культивується і зберігається без застосування хімікатів, гербіцидів, пестицидів, інсектицидів та інших токсичних речовин» 

Комерційне визначення поняття «органічний»:

«Будь-яке з’єднання, яке містить вуглець»

Пояснення:

Згідно з визначенням органічної хімії, до органічних сполук відносяться будь-які речовини, які містять вуглець. Вуглець є у будь-якої живої матерії. Таким чином, використовуючи дане визначення, багато виробників можуть (а часто і роблять) оголосити токсичний консервант – продукт нафтохімічного виробництва – метил парабени, «органічним», так як сировиною для його виробництва є неочищена нафта, яка утворилася з згнилої тисячі років тому листя.

Сертифіковані органічні продукти являють собою якісний стрибок у порівнянні з продуктами, « виготовленими на основі органічної сировини». СЕРТИФІКОВАНІ органічні продукти , до яких відноситься вироблена ONEgroup продукція Мiessence ® , проходять суворий контроль якості на відповідність багатьом стандартам. Ні на одному з етапів виробничого ланцюжка , починаючи з вирощування, збору, зберігання, транспортування та обробки сировини, до готового продукту, не застосовуються будь-які синтетичні хімічні сполуки. У випадках відсутності органічно вирощеного аналога інгредієнта, що обумовлює дію продукту (наприклад, ксантанової смоли як загусник), при створенні продукту допускається використання не більше 5 % компонентів не органічного походження, але тільки до тих пір , поки не буде розроблена можливість заміни його органічною речовиною. Відносно цих умовно дозволених до використання інгредієнтів не органічного походження також діють суворі норми: дозволено використання тільки продуктів, отриманих з рослинної сировини, не підданого генетичної модифікації. Таким чином, єдиним способом дізнатися, чи є той чи інший засіб СЕРТИФІКОВАНИМ органічним продуктом, є ЛОГОТИП!

One Response to 5 Переваг вибору Сертифікованої органічної продукції

  1. kid4twenty13 сказав:

    100% agree with this article. Organic is the way!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *