Сертифікати

ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_1 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_2 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_3 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_4

Натисніть тут, щоб подивитись сертифікат

Австралійська організація сертифікації органічної продукції

Australian Organic logoNEW EU_Organic_Logo_Colour_rgb

Що саме означає коли продукт сертифікований ”Australian Certified Organic”?

ACO відповідає стандарту EU Organic Standard (Європейський Органічний Стандарт)

ACO відповідає Австралійському сертифіковані органічні Стандарту (ACOS 2010) що означає що продукт по догляду містить мін. 95 % органічних інгредієнтів виключаючи воду і сіль , до 5% натуральні інгредієнти. Вироблено з сертифікованими органічними інгредієнтами ” Made with Certified organic “: містить  від 70 % – 95 % сертифікованих органічних інгредієнтів (крім солі і води) із залишком неорганічних джерел (які недоступні в органічній формі). Австралійський Органічний Стандарт є єдиним у світі національним стандартом який конкретно охоплює органічну косметику. ACO також є офіційним сертификатором для американського департаменту сільського господарства і багато наших продуктів відповідають стандартам USDA.

Споживачі повинні бути дуже уважні при виборі органічних косметичних продуктів такими як «Сертифікована органіка» “Certified organic”, заяви на ці продукти може варіюватися. Наприклад, деякі приватні європейські стандарти дозволяють стверджувати що продукт є “Сертифікований органічний” навіть тоді , коли продукт може містити лише 10 % органічних інгредієнтів, а деякі хімічні речовини не повинні перебувати під ACOS 2010, наприклад потенційних канцерогенів. На жаль, немає ніякого регулювання в Австралії і в усьому світі, щоб зупинити такі продукти, що надходять до Австралії, отже, споживачі можуть зустріти ” Сертифіковані органічні ” продукти по догляду за шкірою , які не відповідають високому рівню органічних критерій сертифікації австралійської сертифікованої продукції.

ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_1 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_2 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_3 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_4

Натисніть тут, щоб подивитись сертифікат

 

ACO є офіційним сертификатором для американського департаменту сільського господарства і багато наших продуктів відповідають стандартам USDA.

“100% органічний” – всі інгредієнти органічні (виключаючи воду/сіль)
“Organic” – 95% органічних інгредієнтів.
Товар маркується ”Made with Organic” якщо до складу входить 70% органічної сировини.
Решта інгредієнтів повинні бути зазначені в затвердженому списку (NOP), який є дуже строгим.

Якщо продукт містить менше 70% органічних інгредієнтів, він не має права називатися “Органічним”.

BFA-Certification_Page_1 BFA-Certification_Page_2 BFA-Certification_Page_3 BFA-Certification_Page_4

Натисніть тут, щоб подивитись сертифікат

Організація біологічних фермерів Австралії

BFA-clean - Copy

Продукти зареєстровані BFA є мінеральні продукти з невеликим відсотком органічних інгредієнтів. Це несільськогосподарські речовини (наприклад, глина, питна сода, мінерали)
які знаходяться під строгими критеріями обробки (наприклад, абсолютно без ГМО або синтетичних речовин). Ці продукти є натуральними і відповідають загальним положенням стандартів органічного світу і вважаються “кращими у своєму класі”.

ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_1 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_2 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_3 ACO USDA IFOAM-Certification (1)_Page_4

Натисніть тут, щоб подивитись сертифікат

Міжнародна Федерація руху за органічне сільське господарство

 

EU_Organic_Logo_Colour_rgb Маркування сертифікованих органічних продуктів харчування:

EU organic logo

Даний знак прийнятий в країнах ЄС з 1 липня 2010 року. В 1991 вступила в силу європейська система регулювання у сфері органічного сільського господарства EU Regulation 2092/91. З 1 січня 2009 вийшла її наступна версія EC 834/2007.

 

Під знаком, на етикетці повинні зазначатися: код контролюючої інстанції і місце вирощування сільськогосподарської сировини з якої вироблена дана продукція, назва сертифікаційного органу. Код органу контролю повинен складатися з: агроніма (код країни відповідно до міжнародного стандарту двозначних кодів країн ISO 3166), поняття «органічне виробництво» і шифру (присвоюється уповноважені органом влади).

 

Саме такий органічний логотип ЄС можна зустріти на продукції, виробленої в Україні і відповідної європейським стандартам органічного виробництва.

 

Порушення у використанні такого знака тягне за собою відповідальність за порушення не тільки національного законодавства, що регламентує органічне виробництво, а й за порушення прав інтелектуальної власності.

 

Ми закликаємо кожну “органічну” компанію стати справжньою і отримати сертифікат! Виключно сертифікація може гарантувати застосування дійсно органічних інгредієнтів.
Пам’ятайте, тільки сертифіковані органічні продукти можуть володіти логотипом організації, яка видає сертифікат. Відсутність логотипу означає, що це “Зелений піар”.
 
ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ сертифіковані органічні продукти?
Єдиний спосіб для споживача бути впевненим у придбанні ДІЙСНО ОРГАНІЧНОЇ продукції , яка вироблена без використання хімічних добрив і не містить ГМО, полягає в придбанні продуктів, чиє походження підтверджено провідними організаціями у сфері сертифікації, такими як:

Australian Organic logoNEW

LogoUSDA

BFA-clean - Copy IFOAM - Copy
       
ACO (Австралійська організація сертифікації органічної продукції) USDA (Міністерство сільського господарства США) BFA (Організація біологічних фермерів Австралії) IFOAM (Міжнародна Федерація Руху за Органічне Сільське Господарство)
       
5 Переваг вибору сертифікованої органічної продукції:

1. Користь для грунту

Органічна система землеробства заснована на сучасному науковому розумінні екологічних проблем і питань грунтознавства, з урахуванням традиційних принципів сівозміни, що забезпечує збереження родючості грунту, контроль над поширенням бур’янів і шкідників.

2. Користь для навколишнього середовища

Завдання використання органічних систем – скорочення використання невідновлюваних ресурсів. Виробництво органічної продукції сприяє збереженню екологічної рівноваги, її пріоритетом є захист навколишнього середовища і дикої природи.

3. Користь для людини

Результати численних досліджень показали, що інгредієнти, отримані органічним шляхом, містять більше вітамінів, поживних речовин і антиоксидантів, що володіють протираковими властивостями, ніж їх аналоги, отримані звичайним шляхом.

4. Відсутність синтезованих хімічних речовин

У органічних системах не застосовуються штучні хімічні речовини, пестициди і добрива.

5. Без ГМО

Сертифіковані органічні продукти не містять ГМО, які заборонені стандартами органічних харчових продуктів та органічного землеробства.

Сертифіковані органічні продукти являють собою якісний стрибок у порівнянні з продуктами, « виготовленими на основі органічної сировини». СЕРТИФІКОВАНІ органічні продукти , до яких відноситься вироблена ONEgroup продукція Мiessence ® , проходять суворий контроль якості на відповідність багатьом стандартам. Ні на одному з етапів виробничого ланцюжка , починаючи з вирощування, збору, зберігання, транспортування та обробки сировини, до готового продукту, не застосовуються будь-які синтетичні хімічні сполуки. У випадках відсутності органічно вирощеного аналога інгредієнта, що обумовлює дію продукту (наприклад, ксантанової смоли як загусник), при створенні продукту допускається використання не більше 5 % компонентів не органічного походження, але тільки до тих пір , поки не буде розроблена можливість заміни його органічною речовиною. Відносно цих умовно дозволених до використання інгредієнтів не органічного походження також діють суворі норми: дозволено використання тільки продуктів, отриманих з рослинної сировини, не підданого генетичної модифікації. Таким чином, єдиним способом дізнатися, чи є той чи інший засіб СЕРТИФІКОВАНИМ органічним продуктом, є ЛОГОТИП!

One Response to Сертифікати

  1. sayuran terong сказав:

    Nice information Sertification in organic food will make the consumer more sure about the product

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *