Дезодоранти які мені не шкодять

Вже всі знають про шкоду синтетичних дезодорантів, антиперспірантів, те що вони безпосередньо пов’язані з раком грудей, адже до складу входять небезпечні інгредієнти, наприклад з’єднання алюмінію (накопичуються в організмі), парабени і величезна кількість синтетичних наповнювачів! У людей зі слабким імунітетом дезодоранти та спреї провокують хвороби, викликають алергічні реакції, головні болі, астма!
І так кожного дня? Ну уж ні!

Як приготувати свій дезодорант, ну дуже простий рецепт:

6 гр. бджолиного воску
3 ст.л. кокосового масла
2 ст.л харчової соди
3 ст.л. кукурудзяного крохмалю
10 кап. ефірної олії чайного дерева
2-4 кап. улюблених ефірних олій для аромату

Спосіб приготування:

melts

На водяній бані розтопіть бджолиний віск. Для водяної бані використовуємо керамічний або скляний посуд. Потім додаємо кокосове масло. Не можна доводити до кипіння. Топимо до рідкого стану.
Знімаємо з вогню і додаємо соду і крохмаль, ретельно перемішуємо і додаємо ефірні масла. Спробуйте масла лаванди і розмарину – вони додадуть дезодоранту хороший аромат і будуть боротися з запахом.

deodoran

Всю суміш перелийте в ємність для дезодоранту (можна використовувати ємність від старого дезодоранту, попередньо добре вимити і продезінфікувати) і прибираємо в холодильник. Можна так само використовувати баночку з під крему і наносити за допомогою рук. Зачекайте коли дезодорант стане твердим і можете сміливо користуватися. Зберігайте в холодильнику.

Другий рецепт:

50 гр. бджолиного воску
1-2 ст.л. кокосового масла
10-15 кап. ефірної олії чайного дерева
10-15 кап. улюблених ефірних олій для аромату

Процес приготування той самий.
Використовувати дезодорант на чисту область пахв.
Наносити дезодорант тонким шаром (1-2 мазка), при цьому сильно не тиснути на нього.
Після нанесення почекати 5-7 хвилин для поглинання дезодоранту.
Не застосовуйте відразу після гоління або епіляції (робіть цю процедуру на ніч) зранку сміливо користуйтеся.

Пам’ятайте, що натуральні дезодоранти не закупорюють пори, щоб піт не міг вийти на поверхню шкіри, а позбавляють від неприємного запаху, борючись з бактеріями.
Коли ви перестаєте використовувати синтетичні дезодоранти, у вас може піти процес детоксикації, коли накопичені вами за багато років шкідливі інгредієнти почнуть залишати ваш організм, тоді стежити за гігієною в області пахв потрібно буде кілька разів на день, такий процес може триває від декількох тижнів до декількох років.

Якщо вам бракує часу на приготування власного дезодоранту, обирайте сертифіковані органічні кулькові дезодоранти від Miessence, доступні три аромати- Стародавні Спеції, Бриз Таїті, Без Аромату.

Miessence-Deodorants -Web

One Response to Дезодоранти які мені не шкодять

  1. Botox Leeds сказав:

    I am aware with chemical deo bad skin effects. So surely try this homemade deo. Nice sharing.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *