EcoCert і його стандарти

Привіт друзі!

До мене дуже часто звертаються подруги з проханням дослідити той чи інший органічний продукт. І ось в черговий раз до мене звернулася Келлі і попросила розповісти більше про продукт для зняття макіяжу який сертифікований EcoCert. Всі ми знаємо цей сертифікуючий комерційний орган, але чи всі ми знаємо про чинні стандарти? Сертифікат EcoCert отримати дуже просто, вам достатньо включити лише 10% органічних компонентів, всі інші інгредієнти можуть бути на вашій совісті.

EcoCert має два типи сертифікації:

1) EcoCert органічна косметика: Мінімум 95% всіх інгредієнтів на рослинній основі і мінімум 10% всіх інгредієнтів по масі повинні бути з органічного землеробства.

2) EcoCert натуральна косметика: Мінімум 50% всіх інгредієнтів на рослинній основі у формулі і мінімум 5% всіх інгредієнтів по масі повинні бути з органічного землеробства.

 

У досліджуваному продукті всього 20% органічних інгредієнтів, а саме: алое екстракт.

Гліцерин позначений ** (виготовлений з органічних інгредієнтів) а саме: гліцерин можна одержати з продуктів крохмалю, деревної муки, гідруванням утворених моносахаридів або гліколевим бродінням цукрів. Але який з цих комнонентов вирощений органічним шляхом?!

Всі інші інгредієнти не несуть як такої загрози організму людини але й краси і яскравості вашій шкірі вони теж не додадуть.

Ось такі продукти я називаю «Зелений піар».

 

* Інгредієнти вирощені органічним шляхом

** Виготовлений з органічних інгредієнтів

99,5% всіх інгредієнтів у продукті є натурального походження.

20% всіх інгредієнтів в даному продукті органічно вирощені.

Продукт позиціонується як “натуральна і органічна косметика”.

 

Найбільша кількість обману у косметичній промисловості, тому споживачі повинні бути ДУЖЕ уважні при виборі органічних косметичних продуктів, такими як «Сертифікована органіка» «Certified organic», заяви на ці продукти можуть варіюватися. Деякі приватні європейські стандарти дозволяють стверджувати що продукт «Сертифікований органічний» навіть тоді, коли продукт може містити лише 10% органічних інгредієнтів, а деякі хімічні речовини можуть не перебувати під контролем, наприклад потенційних канцерогенів. На жаль, немає ніякого регулювання, щоб зупинити такі продукти, отже, споживачі можуть зустріти «Сертифіковані органічні» продукти, які не відповідають високому рівню органічних критерій сертифікації сертифікованої продукції. Таким чином такі недобросовісні виробники підривають цілісність поняття «Сертифікована органіка».

 

У нас ви можете ознайомитися з сертифікатами істинних і чистих сертифікованих органічних продуктів і купити ці чудові продукти від Miessence.

 

EcoCertNatural

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *