Найчастіше питання: СО2 Екстракт

Найчастіше питання яке задають мені дівчата:
“Що таке #СО2-екстракти які додаються в продукти #Miessence (#экстракти#насіння #моркви#ромашки#ванілі#календули#жасмину)”

31502

Відповідь:
СО2-екстракти – новий вид екстрагування #активних #інгредієнтів з#рослинної #сировини. Процес екстракції відбувається при високому тиску (79 атмосфер) в середовищі вуглекислого газу. Вуглекислий газ – вкрай інертна молекула. На відміну від кисню (або просто повітря), вуглекислий газ не здатний окисляти або пошкоджувати #корисні компоненти #рослин. При високому тиску вуглекислий газ зріджується, він стає таким же щільним, як рідина, але залишається усепроникаючим, як газ. У цих умовах рослинна сировина перетворюється на рідку фазу, при цьому не потрібно ніяких хімічних розчинників і домішок. Після процесу екстракції тиск повертають в норму, надлишок вуглекислого газ випаровується, залишаються лише розріджені фрагменти рослин які повністю зберегли всі корисні властивості.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Основні переваги СО2-екстрактів полягають в наступному.
✔ По-перше, не потрібно додаткових розчинників і домішок (#спирту, #ізопропілміристат, #пропиленгликоля), які мають негативний вплив на #шкіру.
✔ По-друге, процес екстракції проходить при нормальних температурах (30-40 градусів), що виключає руйнування складних молекул вітамінів і поживних речовин.
✔ По-третє, не відбувається окислення активних компонентів рослинної сировини.
Все це дозволяє отримувати екстракти, вкрай насичені й активні. Їх собівартість і активність в кілька десятків разів перевищують інші широковживані види екстрактів. СО2-екстрагування потребує дорогого обладнання, тим не менш, компанія-виробник Miessence – OneGroup, що піклуються перш за все про якість кінцевої продукції та проявляють інтерес до цього виду екстрагування.

10003

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *