Мартін Андерсен

  

УЛЮБЛЕНІ ЦИТАТИ


Думай і будь. Просто зроби це. Чим харчується ваша шкіра? Медики довели, організм людини вбирає більшу частину продуктів, що наносяться на шкіру. Ті, хто піклується про своє здоров’я, вже включили в свій раціон сертифіковані органічні продукти харчування. Чому б не вибрати краще та по догляду за шкірою? – Мама екологічної краси Нарель Ченері (Narelle Cheneri).

МАРТІН АНДЕРСЕН


Має освіту терапевта і викладача: Догляд за шкірою обличчя і омолодження шкіри. Фізіотерапевт-масажист Лазерна епіляція та IPL. Придбання форми. Електротерапія. Анти стресова терапія.
РЕЗЮМЕ


Спеціалізується у питаннях, що стосуються боротьби зі стресом, старінням і інших жіночих і чоловічих проблем. Фінансовий керівник з великим досвідом. Притягуючий і амбітний менеджер проектів. Особливо зацікавлений в клієнтах що мають стрес, і тих, хто потребує екологічно чистої продукції. Сертифікована Органіка – мережа і викладання по всьому світу. Працює спільно – з Мамою Екологічної краси Нарель Ченері (Narelle Cheneri).
СПЕЦІАЛЬНОСТІ


Аналіз, фінансування, франчайзинг, злиття і придбання. Спеціалізується на процедурах шкірної терапії, вікової терапії та здоров’я. Мережа сертифікованої органічної продукції в усьому світі. Прийняв приблизно 25,000 клієнтів з 1989 року. Лектор по догляду за шкірою, логіка по догляду за шкірою, масаж, придбання форми, IPL та екології.
ДОСВІД


Працював з більш ніж з 30 різними косметичними лініями по догляду за шкірою: Vie De sherbes Есте Лаудер Дермалоджіка ЛА-ЗАХОДІВ Dermajetics, Miessence… Додаткова інформація: В індустрії здоров’я, краси та фітнесу працює з січня 1989 – по сьогоднішній день.

раб. телефон:             +380638917991

моб. телефон:             +4540915040

имя в Skype: martinandersen.com

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *