Одна ложка куркуми

Дослідження показали що вживаючи 1 чайну ложку куркуми в день тримає запалення, токсини, біль і рак подалі від нашого організму.
В Індії, куркума була використана і коронована як “Королева всіх Спецій”більш ніж 2500 років тому. Хоча вперше куркума була використана в якості барвника, протягом століть його істинні зцілюючі властивості відкрилися нам зовсім недавно.
Що відбувається з вашим тілом, якщо ви їсте 1 чайну ложку куркуми щодня.
Ось 7 перевірених способів, як куркума може поліпшити ваше здоров’я і щастя. Я впевнена, що після прочитання цієї статті ви почнете додавати цю диво спецію у ваш раціон.


✔ Бореться із запаленням природно
Хронічне запалення вважається винуватцем багатьох наших сучасних хвороб. Куркумін, або активне з’єднання куркуми, є достатньо потужним протизапальним з’єднанням, яке відповідає або навіть перевищує ефективність багатьох протизапальних ліків.

✔ Захищає ваш мозок
Когнітивні розлади, такі як слабоумство і хвороба Альцгеймера часто пов’язані зі зменшенням рівня мозкового нейротрофічного фактора (BDNF), що є одним з видів гормону росту. Дослідники виявили, що куркумін робить позитивний вплив на рівень BDNF і може затримати або навіть звернути назад багато захворювань головного мозку або вікове зниження наших функцій головного мозку.

✔ Знижує ризик виникнення раку
Куркума може бути одним з найпотужніших природних противоракових речовин. Він не тільки може запобігти зростанню ракових клітин, але і гальмує розвиток і поширення, а також можливо, навіть проводить природне лікування для цієї страшної хвороби.

✔ Покращує травлення
Вживання куркуми на щоденній основі стимулює жовчний міхур, зменшує здуття живота і гази, і запобігає запаленню шлунково-кишкового тракту. Тим не менш, тим кто вже страждає від хвороби жовчного міхура, куркуму не слід приймати на щоденній основі, щоб уникнути перезбудження.

✔ Захист серця
Куркумін зменшує LDL (поганий холестерин), запобігає згортанню крові, і чистить артерії.

✔ Заспокоює симптоми артриту
Хоча необхідні додаткові дослідження у цій галузі, багато людей повідомляють різні поліпшення їх стану. Це допомагає їм боротися з хронічним запаленням а також зменшує біль. Деякі навіть стверджують, куркумін працює краще, ніж багато синтетичних ліків, доступних на ринку сьогодні. І без будь-яких побічних ефектів.

✔ Затримує процес старіння, довголіття
Вільні радикали і запалення, як вважають, відіграють важливу роль у процесі старіння, куркумін також впливає на ці два фактори.

Ці переваги є лише верхівкою айсберга, що куркума може зробити для нас.

Для поліпшення загального стану здоров’я і щастя, додавайте 1 чайну ложку куркуми в коктейлі, соки, супи, домашні печеня. Але зауважте, що куркума засвоюється організмом краще у співпраці з оліями.

Цілюща паста на кожен день:

5 ст.л куркуми
5 ст.л. чорного молотого перцю
додати оливкову олію і перемішати, консистенція повинна получитися трошки рідкою але щоб не стікало з ложки.

Вживання:
1 чайна ложка у процесі споживання їжі 1 раз на день.
Пасту зберігати у скляній банці при кімнатній температурі у темному місці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *