Продукти які не люблять холодильник.

Помідори

Холодильник вбиває смак помідорів і змушує їх бути борошнистими на смак. Добре зберігаються в паперових пакетах.

Часник
Холодильник може зменшити аромат і може бути причиною появи плісняви. У коморі часник зберігається набагато довше, також рекомендую паперовий пакет.

Фрукти
Такі фрукти як яблука, ягоди, персики, абрикоси і нектарини у холодильнику змінюють смакові властивості.

Рослинні Олії
У холодильнику вони стають густими і каламутними. Лише горіхові олії можуть бути охолоджені.

Дині та кавуни
Тримайте цілі кавуни та дині при кімнатній температурі, тоді вони добре дозріють і матимуть солодший смак. Дослідження показали, що зберігання при кімнатній температурі допомагає зберегти антиоксиданти набагато краще. Після того, як ви розрізали ягоду, тоді можна зберігати в холодильнику протягом 3-4 діб.

Картопля
Холодильник впливає на всі типи картоплі. Бажано зберігати у сухому і темному місті в коморі у паперовому пакеті. Пластиковий пакет провокує появу вологи а потім і плісняви.

Авокадо
Зазвичай у магазин привозять недозрілі плоди авокадо. Тому їх слід тримати при кімнатній температурі поки вони не дозріють, а вже після можна зберігати в холодильнику протягом тижня.

Кава
Не потрібно зберігати каву у холодильнику або заморожувати її, тому що холод викликає конденсацію і змінює смак. Мова йде про кавові зерна. Краще зберігати каву у герметичному контейнері в коморі.

Мед
Розміщення меду в холодильнику викличе загустіння і кристалізацію меду. Мед є повністю натуральним і може залишатися у коморі майже до нескінченності.

Цибуля
Також як і часник полюбляє темне приміщення і паперові пакети. Берегти подалі від картоплі, яка викликає гниття цибулі.

Зимові гарбузи
Зберігаються довше в коморі.

Гарячі соуси чілі
Щасливо можуть жити в коморі на строк до трьох років.

Хліб
У холодильнику хліб висихає дуже швидко. Зберігати треба протягом 4 днів в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Хліб також можна заморожувати.

NoFrige

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *