Тихий вбивця на вашій кухні

Багато традиційних спецій які продаються в Україні обкурюються [стерилізуються] з застосуванням небезпечних хімічних речовин, які заборонені в Європі.
Тобто звичайні прянощі містять шкідливі інгредієнти.
Коли ви купуєте звичайні спеції, вони часто містять штучні барвникі, консерванти та ГМО, обробляються хімічними речовинами і використовується опромінення.

Стерилізація спецій з токсичними хімічними речовинами та радіаційного опромінювання.
Забруднення спецій зазвичай відбувається під час зберігання обробки, розподілу, продажу. Спеції можуть бути забруднені частинами комах, гризунів. Тому, щоб позбутися від цих не смачних інгредієнтів, звичайні виробники спецій стерилізують їх спеції з токсичними хімічними речовинами, таким як етиленоксид (призводить до генетичних (ДНК) мутацій і хромосомних порушень, викликає ракові захворювання).

Інший процес стерилізації спецій опромінення харчових продуктів.
Це процес використання випромінювання для знищення бактерій та інших забруднюючих речовин. Але в той час випромінювання використовується, щоб зменшити бактерії в спеціях які ми споживаємо, у готовому продукті знижується рівень вітамінів і натуральних ферментів. Опромінення змінює хімічний склад спеції, потенційно створюючі токсичні, канцерогенні побічні продукти в їжі.
Велика кількість спецій на ринку сьогодні містять глутамат натрію (MSG), відомий канцероген, ендокринний руйнівник і вбивця клітин головного мозку, який також може бути пов’язані з розвитком серцевих проблем, проблем з нирками, неврологічних розладів, хвороби Альцгеймера, Паркінсона.
Глутамат приховують під багатьма іменами, гідролізований білок, казеінат натрію, дріжджовий екстракт, текстурований білок або автолізірованні дріжджі. Більшість спецій маркирують словами “Не містить глютамат”, читайте склад продукту!

Штучні фарбники, консерванти і ГМО

Звичайні спеції можуть також містити:
-Агент який перешкоджає злипанню.
-ГМО соєві і кукурудзяні похідні
-Штучні ароматизатори
-Штучні барвники
-Консерванти

Купуйте органічні або виготовляйте свої спеції.
Органічні спеції свободні від будь-яких синтетичних хімічних наповнювачів, ГМО і всього того що не потрібно нашому організму, а кількість корисних речовин в органічних продуктах набагато вища за звичайні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *