ЩО ТАКЕ ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ?

Сертифіковані органічні продукти вирощуються без застосування синтезованих хімікатів, добрив або ГМО *.

Це новітній метод вирощування сільськогосподарської продукції, отримав широке визнання як передова технологія отримання харчових продуктів майбутнього. Органічний- це не просто сільське господарство без хімії, це те, як інгредієнти продукту були вирощені, підготовлені, опрацьовані та упаковані.

Грунт.           Рослини.       Люди.              Навколишнє Середовище.

*Що таке ГМО?

Генетично модифікований організм (ГМО) – це рослина, тварина або мікроорганізм, чий генетичний код був змінений ( шляхом видалення або впровадження гена іншого типу або класу, отриманого від того ж або іншого виду), з метою забезпечення цьому організму властивостей, що не властивих йому від природи. Вчені навчилися вбудовувати гени одного організму в інший, поєднуючи організми, не здатні до об’єднання генетичного матеріалу в природних умовах, наприклад, кози і павука. Подібна операція називається трансгенез. Довготривалі наслідки подібного впливу на людей, рослини, тварин та / або навколишнє середовище вивчені досить мало. І в той час, коли деякі бачать майбутнє за ГМО , інші вважають, що вчені зайшли занадто далеко, втручаючись в саму суть природи.

ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ СЕРТИФІКОВАНУ ОРГАНІЧНУ ПРОДУКЦІЮ?

Єдиний спосіб для споживача бути впевненим у придбанні ДІЙСНО ОРГАНІЧНОЇ продукції, яка вироблена без використання хімічних добрив і не містить ГМО, полягає в придбанні продуктів, чиє походження підтверджено провідними організаціями у сфері сертифікації, такими як:

ACO  (Австралійська організація сертифікації органічної продукції)

USDA (Міністерство сільського господарства США)

BFA  (Організація біологічних фермерів Австралії)

IFOAM (Міжнародна Федерація руху за органічне сільське господарство)

EU_Organic_Logo_Colour_rgb

EU Європейський Органічний Стандарт

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *